Učitelé MŠ

Lenka

třída myšiček

Lenka vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku v Praze a Sociální patologii a prevenci na univerzitě v Hradci Králové. Ve školce se zaměřuje na logopedickou prevenci a po absolvování Letní školy Hejného matematiky také na předmatematiku pro děti v MŠ. Zároveň, ale ráda využívá jakýkoliv kurz, který ji pomůže v jejím osobním rozvoji???? Ve volném čase se věnuje hraní deskových her s rodinou a háčkování. Má ráda přírodu a nejlepší dovolená je pro ni pod stanem mimo civilizaci.

Terka

třída myšiček

Absolvovala letní školu Začít spolu pro MŠ, semináře Respektovat a být respektován, Nenásilná komunikace a lektorský kurz Jógy smíchu. Je maminkou dvou holčicek. Volný čas ráda tráví s nimi a s manželem, nejraději různými výlety nebo procházkou do přírody. Velký relax pro ni představuje pečení všelijakých pochoutek a má radost, když ostatním chutná.

Irča

třída žabiček

žije se svým partnerem a 2 dětmi v Lanškrouně. Zúčastnila se Letní školy Začít spolu, seminářů Respektovat a být respektován a Nenásilná komunikace. Volný čas nejraději tráví s dětmi, přáteli, u knihy a na kole.

Pája

třída zajíčků

Miluje život, lesy, hory, louky, čundry s plnou polní, přírodní zahrady, permakulturní principy, hudbu, umění, …to vše propojuje s milovanou rodinou a snaží se kus ze sebe předat i školkáčkům. Studovala na SPgŠ v Litomyšli a na Padagogické fakultě v Hradci Králové.